Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Zajęcia terapeutyczno-rozwojowe dla osób uzależnionych od alkoholu, po ukończeniu terapii własnej, zajmujących się udzielaniem pomocy osobom uzależnionym

157

Logo

"Organizacja zajęć terapeutyczno-rozwojowych dla osób uzależnionych od alkoholu, po ukończeniu terapii własnej, zajmujących się udzielaniem pomocy osobom uzależnionym"
Zadanie współfinansowane
ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych, realizowane na zlecenie Krajowego Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom.


Instytut Psychologii Zdrowia PTP zaprasza do udziału w zajęciach terapeutyczno-rozwojowych dla osób uzależnionych od alkoholu, po ukończeniu terapii własnej, zajmujących się udzielaniem pomocy osobom uzależnionym - PRO. Warunek konieczny: uczestnicy muszą mieć ukończoną terapię własną uzależnienia od alkoholu i utrzymywać abstynencję co najmniej 2 lata.


Program realizowany będzie w formie stacjonarnej, podczas trzech czterodniowych sesji (I sesja 28.07 - 31.07.br.; II sesja 01.09 - 04.09.br.; III sesja: 28.09 - 01.10.br.) w Fundacji ETOH, ul. Mszczonowska 6, 02-254 Warszawa/dz. Wola.


Udział w programie jest bezpłatny i obejmuje: 101 godzin zajęć dydaktycznych, koszty noclegu i wyżywienia oraz koszty materiałów edukacyjnych.


ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!


Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy do pobrania na stronie www.psychologia.edu.pl.


Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: idziewulska@ipz.edu.pl. Osoba koordynująca: Iwona Dziewulska tel. 608 608 498.


Pliki do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy.pdf

Klauzula informacyjna.pdf